Musisz się zmienić, by osiągnąć dobrą pozycję 28 Czerwiec 2019

admin

Część klientów przychodzi do agencji interaktywnych z życzeniem, by ich strona została wypozycjonowana. Spodziewają się, że jest to działanie polegające przede wszystkim na tworzeniu otoczki wokół serwisu. W ich przekonaniu pozycjonowanie strony internetowej w Koninie to coś oderwanego od ich działalności i oni będą robić swoje jak co dzień, a specjalista od SEM/SEO w swojej piwnicy będzie rzucał swoje zaklęcia. Tak nie jest i trzeba dodać, że na szczęście.

Pozycjonowanie miało podobny charakter na początku swojego istnienia, co odbiło się bardzo negatywnie na jakości całego Internetu. Obecnie panuje zasada mówiąca content is king, czyli przedkładająca wartościowe treści ponad wszystko. A wartościowe treści muszą się znaleźć przede wszystkim na stronie klienta. To od niego zaczyna się pozycjonowanie strony internetowej. – www.activate.pl

Od czego zaczynamy?

Pozycjonowanie stron WWW w swoim centrum ma stronę internetową, więc naprawdę nie powinno dziwić to, że to sama strona internetowa musi mieć odpowiednią postać. Odpowiednia postać to temat bardzo złożony, na który składać się mogą:


  • Właściwa domena, czyli adres internetowy odpowiadający profilowi firmy i jej produktom;
  • Przejrzystość i łatwość zdobywania przez internautę informacji bezpośrednio na stronie;
  • Logiczny, kaskadowy układ treści, dzięki któremu przechodzi się od ogółu do szczegółu;
  • Istnienie treści, czyli opisów, wyjaśnień i dookreśleń tego, co kiedyś funkcjonowało jako pojedyncze słowo;
  • Obecność treści unikalnych, które nie są tylko powieleniem materiałów z innych stron internetowych;
  • Istnienie powiązań z innymi serwisami, w tym zwłaszcza z portalami społecznościowym;
  • Możliwość automatycznego wyświetlania prawidłowej wersji strony na urządzeniach alternatywnych dla komputera;
  • Szybkość ładowania się strony i jej możliwie niewielki rozmiar w kB/MB;
  • Prawidłowość zastosowanych rozwiązań informatycznych;
  • Zgodność z nowoczesnymi standardami programowania w sieci.

Lista wszystkich kwestii, o które trzeba zadbać w czasie pozycjonowania strony WWW w Koninie jest tak naprawdę otwarta i cały czas pojawiają się tutaj nowe czynniki, dzięki którym można zdobyć przewagę nad konkurencją. Konin to miasto duże i prężne, więc efektywne stosowanie wszystkich możliwych narzędzi jest zdecydowanie w interesie klienta agencji interaktywnej. – https://www.activate.pl/pozycjonowanie-konin

Ten wpis opublikowano dnia piątek, 28 Czerwiec 2019 o godz. 22:02 w kategorii reklama internetowa. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.